Nowy bankomat z wpłatomatem

Serdecznie zapraszamy wszystkich Klientów do korzystania z nowoczesnego bankomatu z wpłatomatem znajdującego się wewnątrz Banku (wejście główne). W pomieszczeniu znajduje się bankomat z funkcją wpłaty gotówki. (Usługa wpłat gotówki dostępna tylko dla Klientów naszego Banku).

BANKOMAT – WPŁATOMAT
Wejście do pomieszczenia możliwe w godzinach od 500 do 2300. Po godzinach pracy Banku dostęp do pomieszczenia po naciśnięciu przycisku z lewej strony drzwi. W celu zapewnienia maksymalnej ochrony i bezpieczeństwa pomieszczenie jest monitorowane. System zabezpieczający uniemożliwia wejście do pomieszczenia kolejnego klienta przez 5 minut.

Bankomat posiada jedną z najnowocześniejszych technologii, gwarantującą szybkość wykonywanych operacji. Dysponuje dużym, jasnym monitorem zapewniającym odczyt komunikatów. Obsługuje karty Visa, MasterCard, Maestro.

Bankomat umożliwia wykonanie następujących operacji Klientom naszego Banku:

» szybką wypłatę gotówki (z automatycznym księgowaniem na rachunku Klienta),
» uzyskanie informacji o dostępnych środkach – Klient ma wyświetlaną informację o dostępnych i możliwych do wypłacenia środkach, możliwość wydrukowania potwierdzenia,
» przegląd historii operacji na rachunku oraz wydruk wyciągu,
» realizację zleceń (możliwość uruchamiania zleceń – dla wcześniej zdefiniowanych przelewów w Internet Banking; Klient uzupełnia kwotę i datę),
» zmianę kodu PIN karty płatniczej,
» doładowania telefonów komórkowych,
wpłatę gotówki (z księgowaniem na rachunku on-line co oznacza, że wpłacone środki są dostępne zaraz po zakończonej operacji wpłaty),

Najważniejsze zalety:

» operacje wykonywane są w trybie on-line – co oznacza, że zaraz po zakończeniu operacji jest ona widoczna na koncie,
» nowoczesna technologia umożliwia szybką realizację zleconych operacji,
» czytnik kart z możliwością odczytu kart mikroprocesorowych,
» pełne bezpieczeństwo poprzez stały monitoring pomieszczenia,
» dodatkowe zabezpieczenia w postaci systemów zabezpieczających
» możliwość obsługi bez użycia karty (po uruchomieniu identyfikacji za pomocą biometrii dłoni)

Dla osób niebędących Klientami naszego Banku, bankomat umożliwia wypłatę gotówki oraz wydruk potwierdzenia.

BIOMETRIA – o co chodzi?

Bez użycia karty bankomatowej można korzystać z bankomatów Banku Spółdzielczego w Wysokiej – wystarczy tylko DŁOŃ Klienta. Innowacyjne rozwiązanie w zakresie korzystania z usług banku w technologii biometrii dłoni, to wyższe bezpieczeństwo wykonywanych operacji. Zastosowanie biometrii zwiększa komfort klientów korzystających z bankomatu.

Jak zacząć?

Aby skorzystać z tej możliwości, należy udać się do Banku Spółdzielczego w Wysokiej, gdzie pracownik dokona uruchomienia usługi pozwalającej na dokonywanie transakcji biometrycznych. Dodatkowo uzyskają Państwo pomoc pracownika w zakresie stosowania nowej usługi (instruktaż przy bankomacie)

Skip to content